Моторне мастило ELF Evolution 900 SXR 5W-30 1 л
Відео 2 |
ELF Evolution 900 SXR 5W-30 1L |
|
Повністю синтетичне масло, яке позиціонується виробником як рішення для високошвидкісної і екстремальної їзди з великими навантаженнями. Розроблене для всіх бензинових і дизельних двигунів, хоча насамперед це належить до легкових автомобілів від компанії Renault. Масло досить маловязкое, тому непогано зберігає текучість в холодну погоду і забезпечує легкий запуск двигуна. Відповідає стандартам американської та європейської асоціації автовиробників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELF Evolution 900 SXR 5W-30 1 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej ELF Evolution 900 SXR 5W30 1 l | 50 zł |
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W30 1L | 36 zł |
Elf - Olej silnikowy syntetyczny Evolution 900 SXR 5W30 1L | 50 zł |
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W40 1L | 67 zł |
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 900 SXR 5W-30
Ціни на ELF Evolution 900 SXR 5W-30 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 900 SXR 5W-30 1 л | від 36 zł | 6 пропозицій | ||
ELF Evolution 900 SXR 5W-30 4 л | від 121 zł | 3 пропозиції | ||
ELF Evolution 900 SXR 5W-30 5 л | від 151 zł | 8 пропозицій |