Olej silnikowy ELF Evolution 900 SXR 5W-30 1 l
Wideo 2 |
ELF Evolution 900 SXR 5W-30 1L |
|
W pełni syntetyczny olej, który jest pozycjonowany przez producenta jako rozwiązanie do szybkiej i ekstremalnej jazdy z dużymi obciążeniami. Przeznaczony do wszystkich silników benzynowych i wysokoprężnych, choć dotyczy to przede wszystkim samochodów osobowych marki Renault. Olej ma dość niską lepkość, dzięki czemu zachowuje dobrą płynność w niskich temperaturach i ułatwia rozruch silnika. Zgodny ze standardami Amerykańskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ELF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ELF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ELF Evolution 900 SXR 5W-30 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W30 1L | 36 zł |
Olej ELF Evolution 900 SXR 5W30 1 l | 50 zł |
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W40 1L | 67 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ELF Evolution 900 SXR 5W-30
Ceny na ELF Evolution 900 SXR 5W-30 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 900 SXR 5W-30 1 l | od 36 zł | 5 oferty | ||
ELF Evolution 900 SXR 5W-30 4 l | od 133 zł | 3 oferty | ||
ELF Evolution 900 SXR 5W-30 5 l | od 140 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →