Olej silnikowy ELF Evolution 900 NF 5W-40 4 l (3061842)
Wideo 2 |
ELF Evolution 900 NF 5W-40 4L |
|
Wysokiej jakości syntetyczny olej „rasy” francuskiej do stosowania w zespołach napędowych benzynowych i diesla głównie samochodów osobowych (w tym silników wielozaworowych i turbodoładowanych oraz jednostek z katalizatorami). Receptura oleju została dobrana pod kątem pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. ELF Evolution 900 NF 5W-40 4L wykazuje wysokie właściwości smarne zarówno w trybie długich przejazdów po autostradach, jak i w miejskim cyklu jazdy po drogach.
Olej posiada stabilną lepkość i płynność w szerokim zakresie temperatur otoczenia, co pozwala na całoroczne stosowanie. Tworzy również stabilny film olejowy na metalowych powierzchniach elementów silnika, który zabezpiecza jednostkę napędową na czas rozruchu przed jazdą. Dzięki dodatkom przeciwutleniającym olej należy do kategorii środków smarnych o wydłużonym okresie między wymianami. Olej silnikowy posiada aprobaty czterech czołowych europejskich producentów samochodów i jest uważany za „rodzimy” dla samochodów Renault.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ELF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ELF.
Kup ELF Evolution 900 NF 5W-40 4 l
ELF EVOLUTION 900 NF 5W40 - 4L + GRATIS | 104 zł |
Olej silnikowy ELF Evolution 900 NF, 5W40, 4L | 105 zł |
ELF EVOLUTION 900 NF 5W40 4L | 196 zł |
ELF EVOLUTION 900 NF 5W40 4L | 147 zł |
Modyfikacje ELF Evolution 900 NF 5W-40
Ceny na ELF Evolution 900 NF 5W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 900 NF 5W-40 1 l | od 47 zł | 3 oferty | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 4 l | od 104 zł | 6 oferty | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 5 l | od 128 zł | 6 oferty |