Smartfon Motorola Moto G51 5G 128 GB / 4 GB
Wideo 27Zdjęcia 7 | Produkt jest niedostępny 1 239 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.8; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 86; ОС: Android 11.0; Model procesora: Snapdragon 480+ 5G; Procesor (GHz): 2.2; GPU: Adreno 619; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Motorola →
od 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 333 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 902 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: bypass charge, 5000 mAh, 197 g
od 749 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: bypass charge, 5000 mAh, 197 g
od 1 022 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 1 050 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 954 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
Motorola Moto G51 5G 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.8 ", 2400x1080 (20:9), 387 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 480+ 5G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:208 g
Słuchawki mogą być niedostępne w zależności od kraju.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 685 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 799 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 579 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 469 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
Wideo recenzje
Recenzja Moto G51 5G. Czy tani smartfon z odświeżaniem 120Hz ma sens?
17 maja 20224 062 przegląd
moto g51 5G. Cooo, znowu moto?
6 lutego 202211 210 przegląd
Motorola Moto G51 UNBOXING RECENZJA| Dobry telefon z 5G
12 marca 20223 554 przegląd
Motorola moto g51 5G oferuje 5G za rozsądne pieniądze! [Pierwsze Wrażenia]
19 czerwca 2022657 przegląd
Motorola G51 5g: Σε λογική τιμή
19 stycznia 20233 357 przegląd
Reseña del moto g51 5G de Motorola | Review en español
30 maja 20221 404 przegląd
Moto G51 5G Launch Officially Teased By Motorola#vinayjingar #shorts #motog51 motog515g motorola
4 grudnia 2021141 przegląd
Motorola Moto G71 5G & G51 5G Specs, Price & the Competition
20 listopada 2021240 przegląd
Motorola MOTO G51 5G GAME TEST ON 120Hz - Rocket League Sideswipe
22 lutego 2022150 przegląd
Infinix Zero 5G vs Motorola Moto G51 5G full comparsion | Which is best 5g Phone ? #infinixzero5g
10 lutego 2022238 przegląd
Motorola Moto G31 vs Motorola Moto G41 vs Motorola Moto G51 5G || Full Comparison - Which is Best..
18 listopada 2021310 przegląd
Gameplay of Standoff 2 on Motorola Moto G51 5G – Gaming Test
22 czerwca 2022245 przegląd
Motorola Moto G51 5G Specs, Price & the Competition
4 listopada 2021456 przegląd
Motorola Moto G51 5G vs Motorola Moto G71 5G Speed Test App | Which phone's better in Speed Test App
15 września 2022120 przegląd
Motorola MOTO G51 5G GAME TEST ON 120Hz - Honkai Impact
22 lutego 2022189 przegląd
OPPO A56 5G VS MOTOROLA MOTO G51 5G Which is BEST?
10 lutego 2022120 przegląd
Buy Motorola Moto G51 5G Display Combo Folder, Free Delivery High Quality Best Price Maxbhi
27 czerwca 2022479 przegląd
Motorola MOTO G51 5G GAME TEST ON 120Hz - COD Mobile
22 lutego 20225 521 przegląd
Unboxing MOTO G51 5g #motorola #trending
20 lipca 202213 414 przegląd
How to Enable Power Saving Mode in MOTOROLA Moto G51 5G – Extend Battery Life
28 lutego 2022540 przegląd
Motorola Moto G71 5G vs Motorala Moto G51 5G
19 listopada 2021398 przegląd
SAMSUNG GALAXY A13 5G VS MOTOROLA MOTO G51 5G Which is BEST?
6 grudnia 20215 041 przegląd
How to Change the Ringtone on MOTOROLA Moto G51 5G – Find Ringtone List
2 marca 20221 086 przegląd
How to Use Screen Recorder in MOTOROLA Moto G51 5G – Enable Screen Recording
2 marca 20222 017 przegląd
How to Enable Auto System Update in MOTOROLA Moto G51 5G - Manage Updates
2 marca 20223 075 przegląd
How to Create a Mobile Hotspot in MOTOROLA Moto G51 5G – Share Wi-Fi Connection
28 lutego 20221 452 przegląd
How to Add Fingerprint on MOTOROLA Moto G51 5G – Fingerprint Protection
2 marca 20221 737 przegląd