Obudowa MODECOM SIROCO ARGB FLOW czarny (AT-SIROCO-MG-10-00ARGB-0002)
Zdjęcia 18 |
MODECOM SIROCO ARGB FLOW czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MODECOM SIROCO ARGB FLOW czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Modecom ATX Half Tower Box AT-SIROCO-MG-10-00ARGB-0002 Czarny | 381 zł |
MODECOM Obudowa komputerowa Siroco ARGB Flow Midi USB 3.0x2+Type-C Czarna | 350 zł |
Modecom Siroco ARGB OB-MOD-0019 | 399 zł |
Obudowa MODECOM Siroco ARGB | 378 zł |
MODECOM Obudowa komputerowa Siroco ARGB Flow Midi USB 3.0x2+Type-C Czarna | 356 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →