Wanna Mexen Flavia 160x74 cm
Zdjęcia 11 |
Mexen Flavia 160x74 54031608000 |
|
Powierzchnia jest odporna na zmiany temperatury i promieniowanie UV. Wanna posiada regulowane nóżki.
W zestawie syfon z zaworem typu push-den.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Flavia 160x74 cm
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna Mexen Mexen Flavia wanna wolnostojąca 160 x 80 cm biała - 5403160800 | 2 299 zł |
Mexen Flavia Wanna Wolnostojąca 160 x 80 Czarna | 2 455 zł |
Mexen Flavia wanna wolnostojąca 160 x 74 cm, biała, przelew złoty | 2 320 zł |
Mexen Flavia wanna wolnostojąca 160 x 80 cm, biała - 54031608000 | 2 210 zł |
Mexen Flavia Wanna Wolnostojąca 160 x 74 Czarna | 2 486 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Mexen Flavia
Ceny na Mexen Flavia |
---|---|---|---|---|
Mexen Flavia 150x75 cm | od 2 180 zł | 11 oferty | ||
Mexen Flavia 160x74 cm | od 2 210 zł | 15 oferty | ||
Mexen Flavia 170x75 cm | od 2 320 zł | 12 oferty |
Polecamy