Wanna Mexen Flavia 170x75 cm
Zdjęcia 11 |
Mexen Flavia 170x75 54031708000 |
|
Powierzchnia jest odporna na zmiany temperatury i promieniowanie UV. Wanna posiada regulowane nóżki.
W zestawie syfon z zaworem typu push-den.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Flavia 170x75 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna Mexen Mexen Flavia wanna wolnostojąca 170 x 80 cm biała/czarna - 540 | 2 559 zł |
Mexen Flavia wanna wolnostojąca 170 x 75 cm, biała, przelew złoty | 2 413 zł |
Mexen Flavia wanna wolnostojąca 170 x 75 cm, biała/czarna, przelew czarny | 2 480 zł |
Mexen Flavia wanna wolnostojąca 170 x 75 cm, biała/czarna, przelew czarny | 2 580 zł |
Mexen Flavia wanna wolnostojąca 170 x 75 cm, biała/czarna, przelew złoty | 2 580 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Mexen Flavia
Ceny na Mexen Flavia |
---|---|---|---|---|
Mexen Flavia 150x75 cm | od 2 180 zł | 11 oferty | ||
Mexen Flavia 160x74 cm | od 2 210 zł | 15 oferty | ||
Mexen Flavia 170x75 cm | od 2 320 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →