Telefon z przyciskiem Maxcom MM39D 0 B
Maxcom MM39D 0 B
Wyświetlacz:2 ", 220x176, 141 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Akumulator:1000 mAh, wyjmowany
Waga:89 g
W zestawie stacja ładująca. Książka telefoniczna na 2000 wpisów.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Maxcom MM39D 0 B
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxcom MM39D - telefon komórkowy dla seniorów - w zestawie bezpłatny Horen | 345 zł |
Maxcom Telefon MM 39D 4G stacjonarny na kartę SIM TEMCOKMM394G000 | 226 zł |
Telefon MAXCOM MM39D 4G Czarny | 247 zł |
Maxcom Telefon MM 39D 4G stacjonarny na kartę SIM 123286 | 226 zł |
Telefon MAXCOM MM39D 4G Czarny | 247 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →