Telefon z przyciskiem Maxcom MM248 4G 0 B
Zdjęcia 3 |
Maxcom MM248 4G 0 B
Wyświetlacz:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Aparat:0.08 MP
Akumulator:1000 mAh, wyjmowany
Waga:83 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Maxcom MM248 4G 0 B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxcom MM248 24" 4G Czarny telefon komórkowy 24" | 220 zł |
Maxcom Telefon MM 248 4G DualSIM TEMCOKMM2484G00 | 170 zł |
Maxcom Telefon MM 248 4G DualSIM 122826 | 170 zł |
Telefon komórkowy Maxcom Telefon MM 248 4G DualSIM | 158 zł |
Maxcom MM 248 4G 2,4" Czarny | 179 zł |
Maxcom MM 248 4G 2,4" Czarny | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →