Telefon z przyciskiem Maxcom MM35D 0 B
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Maxcom MM35D 0 B
Wyświetlacz:1.77 ", 160x128, 116 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Akumulator:1000 mAh, wyjmowany
Waga:86 g
Obsługa kart microSD do 16 GB. Akumulator: 1000mAh.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Maxcom MM35D 0 B
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxcom MM35D GSM PROSTY BIUROWY ERGONOMICZNY TEMCOKMM35D0000 | 117 zł |
Telefon MAXCOM MM35D Czarny | 119 zł |
Maxcom MM35D GSM PROSTY BIUROWY ERGONOMICZNY 40704 | 126 zł |
Telefon MAXCOM MM35D Czarny | 119 zł |
Telefon MAXCOM Comfort MM35D | 154 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →