Кнопковий телефон Maxcom MM39D 0 Б
Maxcom MM39D 0 Б
Екран:2 ", 220x176, 141 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Акумулятор:1000 мАгод, знімний
Вага:89 г
Зарядна док-станція у комплекті. Телефонна книга на 2000 записів.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Maxcom MM39D 0 Б
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxcom MM39D - telefon komórkowy dla seniorów - w zestawie bezpłatny Horen | 345 zł |
Maxcom Telefon MM 39D 4G stacjonarny na kartę SIM TEMCOKMM394G000 | 226 zł |
Telefon MAXCOM MM39D 4G Czarny | 247 zł |
Maxcom Telefon MM 39D 4G stacjonarny na kartę SIM 123286 | 226 zł |
Telefon MAXCOM MM39D 4G Czarny | 247 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →