Кнопковий телефон Maxcom MM248 4G 0 Б
Фото 3 |
Maxcom MM248 4G 0 Б
Екран:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Камера:0.08 МП
Акумулятор:1000 мАгод, знімний
Вага:83 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Maxcom MM248 4G 0 Б
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxcom MM248 24" 4G Czarny telefon komórkowy 24" | 220 zł |
Maxcom Telefon MM 248 4G DualSIM TEMCOKMM2484G00 | 170 zł |
Maxcom Telefon MM 248 4G DualSIM 122826 | 170 zł |
Telefon komórkowy Maxcom Telefon MM 248 4G DualSIM | 158 zł |
Maxcom MM 248 4G 2,4" Czarny | 179 zł |
Maxcom MM 248 4G 2,4" Czarny | 179 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →