Кнопковий телефон Maxcom MM142 0 Б
Фото 4 |
Maxcom MM142 0 Б
Екран:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Камера:0.3 МП
Акумулятор:800 мАгод, знімний
Вага:81 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Maxcom MM142 0 Б
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxcom Telefon MM 142 DUAL SIM czarny TEMCOKMM142BLAC | 106 zł |
Telefon Maxcom Classic MM142 Czarny | 115 zł |
Telefon MAXCOM MM142 Czarny | 80 zł |
Maxcom Telefon MM 142 DUAL SIM czarny 45383 | 106 zł |
Telefon MAXCOM MM142 Dual SIM Czarny | 133 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →