Telefon z przyciskiem Maxcom MM142 0 B
Zdjęcia 4 |
Maxcom MM142 0 B
Wyświetlacz:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Aparat:0.3 MP
Akumulator:800 mAh, wyjmowany
Waga:81 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Maxcom MM142 0 B
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxcom Telefon MM 142 DUAL SIM czarny TEMCOKMM142BLAC | 106 zł |
Telefon Maxcom Classic MM142 Czarny | 115 zł |
Telefon MAXCOM MM142 Czarny | 80 zł |
Maxcom Telefon MM 142 DUAL SIM czarny 45383 | 106 zł |
Telefon MAXCOM MM142 Dual SIM Czarny | 133 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →