Telefon z przyciskiem Maxcom MM718 4G 0 B
Zdjęcia 5 |
Maxcom MM718 4G 0 B
Wyświetlacz:1.77 ", 160x128, 116 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Procesor:UM89107
Akumulator:1000 mAh, wyjmowany
Waga:77 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Maxcom MM718 4G 0 B
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxcom Telefon MM 718 4G TEMCOKMM7184G00 | 170 zł |
Telefon MAXCOM MM718 Czarny | 150 zł |
Maxcom Telefon MM 718 4G 122827 | 170 zł |
Telefon MAXCOM MM718 Czarny | 150 zł |
Maxcom Telefon MM 718 4G 122827 | 170 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →