Klawiatura z myszą
Logitech Wireless Desktop MK320
Logitech Wireless Desktop MK320 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Wireless Desktop MK320
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech MK320 (920002836) Wireless Keyboard and Mouse Combo | 72 zł |
GENUINE Logitech MK320 Wireless Membrane Keyboard and Mouse Bundle Black | 100 zł |
NEW! Logitech MK320 Keyboard and mouse set Wireless Desktop (920-002836) # | 160 zł |
Logitech MK320 Wireless Keyboard And Wireless Mouse Combo Black -NIB Free | 144 zł |
Logitech MK320 Wireless Keyboard and Mouse Combo (Black) | 126 zł |
Logitech MK320 (920002836) Wireless Keyboard and Mouse Combo | 166 zł |
Wyposażenie:
- 2 baterie AAA
- 1 bateria AA
- Miniaturowy odbiornik USB
PolecamyPorównaj w tabeli →