Клавіатура з мишею
Logitech Wireless Desktop MK320
Logitech Wireless Desktop MK320 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Wireless Desktop MK320
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Logitech MK320 (920002836) Wireless Keyboard and Mouse Combo | 72 zł |
GENUINE Logitech MK320 Wireless Membrane Keyboard and Mouse Bundle Black | 100 zł |
NEW! Logitech MK320 Keyboard and mouse set Wireless Desktop (920-002836) # | 160 zł |
Logitech MK320 Wireless Keyboard And Wireless Mouse Combo Black -NIB Free | 144 zł |
Logitech MK320 Wireless Keyboard and Mouse Combo (Black) | 126 zł |
Logitech MK320 (920002836) Wireless Keyboard and Mouse Combo | 166 zł |
Комплектація:
- 2 батарейки типу ААА
- 1 батарейка типу АА
- Мініатюрний USB-приймач
РекомендуємоПорівняти в таблиці →