Logitech Wireless Combo MK330 (920-003999)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Logitech Wireless Combo MK330 |
|
W pełni gotowy do podłączenia i użycia zestaw klawiatury i myszy, prezentowany na rynku przez popularną markę Logitech. Klawiatura posiada zwiększoną liczbę przycisków: 115 szt. Spośród nich jest 11 dodatkowych klawiszy, które służą do szybkiego dostępu do głównych aplikacji systemu operacyjnego (poczta, przeglądarka, odtwarzacz), a także do regulacji głośności i sterowania odtwarzaczem.
Mysz wyposażona jest w sensor 1000 DPI i posiada dwa główne przyciski. Zestaw klawiatury i myszy Logitech Wireless Combo MK330 został zoptymalizowany pod kątem długotrwałej pracy baterii. Urządzenia wyposażone są w fabryczne akumulatory. Klawiatura ma dwie baterie AAA, mysz ma jedną baterię AA. Obydwa urządzenia wejściowe wyposażone są w wyłącznik zasilania. Jest wskaźnik naładowania baterii.
Klawiatura ma niestandardowy układ. Zamiast klasycznego bloku środkowych przycisków zastosowano dwurzędową klawiaturę. Mysz posiada kółko przewijania, które może służyć zarówno do przewijania jak i wykonywania czynności jako trzeci przycisk. Zestaw łączy się z komputerem poprzez autorski klucz sprzętowy Unifying USB, za pomocą którego można sparować i skonfigurować wiele urządzeń Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech Wireless Combo MK330
Wszystkie ceny 44 →Logitech MK330 bezprzewodowy zestaw myszy do klawiatury połączenie 24 GHz | 228 zł |
LOGITECH Zestaw LOGITECH Combo MK330 Czarny | 200 zł |
Logitech Zestaw klawiatura i mysz MK330 Bezprzewodowy 920-003999 UKLOGRZSB | 192 zł |
Logitech MK330 KL-D-LOG-069 | 203 zł |
Zestaw LOGITECH Combo MK330 | 193 zł |