Patelnia grillowa Lodge L8SGP3 26 cm czarny
Zdjęcia 6 |
Lodge L8SGP3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lodge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lodge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lodge L8SGP3 26 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodge L8SGP3 266 cm wstępnie przyprawiona żeliwna kwadratowa patelnia gril | 260 zł |
Lodge Patelnia grillowa kwadratowa żeliwna 267 cm 1 EA L8SGP3 | 271 zł |
Lodge Patelnia do grillowania L8SGP3 prostoktna z trzonkiem i uchwytem cza | 248 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →