Patelnia Lodge L3SK3 16.5 cm
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Lodge L3SK3 16.5 cm20 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lodge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lodge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lodge L3SK3 16.5 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia żeliwna 16 cm Lodge | 117 zł |
Patelnia Lodge Żeliwna 16cm | 129 zł |
Patelnia żeliwna LODGE, czarna, 16 cm | 130 zł |
Lodge Patelnia żeliwna 16 cm czarna | 130 zł |
Patelnia żeliwna 16 cm / Lodge | 130 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lodge L3SK3
Ceny na Lodge L3SK3 |
---|---|---|---|---|
Lodge L3SK3 16.5 cm | od 117 zł | 5 oferty | ||
Lodge L5SK3 20 cm | od 159 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →