Patelnia Lodge L5WS3 14 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Lodge L5WS3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lodge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lodge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lodge L5WS3 14 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodge Lodge Patelnia żeliwna kwadratowa 13 cm | 120 zł |
Patelnia żeliwna kwadratowa 13 cm Lodge | 123 zł |
Patelnia żeliwna kwadratowa 13 cm Lodge Cast Iron (L5WS3) --- OFICJALNY SK | 137 zł |
Patelnia żeliwna LODGE, kwadratowa, 2,2x13x23,6 cm | 131 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →