Patelnia Lodge L8DSK3 26 cm
Zdjęcia 8 |
Lodge L8DSK3 26 cm30 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lodge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lodge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lodge L8DSK3 26 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodge Patelnia żeliwna głęboka 26 cm | 387 zł |
Patelnia żeliwna głęboka 26 cm Lodge | 286 zł |
Patelnia żeliwna głęboka 26 cm Lodge Cast Iron (L8DSK3) --- OFICJALNY SKLE | 318 zł |
Lodge Patelnia żeliwna głęboka 26 cm - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 313 zł |
Lodge Patelnia żeliwna głęboka 26 cm | 350 zł |
Patelnia żeliwna głęboka 26 CM / Lodge | 318 zł |
Modyfikacje Lodge L8DSK3
Ceny na Lodge L8DSK3 |
---|---|---|---|---|
Lodge L8DSK3 26 cm | od 286 zł | 9 oferty | ||
Lodge L10DSK3 30 cm | od 423 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →