Panel LCD LG 49UH7J-H 49 "
Zdjęcia 6 |
LG 49UH7J-H 49 "
Przekątna:49 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:700 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Wbudowane inteligentne funkcje z systemem webOS 6.0. Możliwość podłączenia do sieci przez LAN lub Wi-Fi
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 49UH7J-H 49 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG 49UH7J-H signage display Płaski panel Digital Signage 49UH7J-H | 5 490 zł |
LG 49UH7J-H signage display Płaski panel Digital Signage 49UH7J-H | 5 499 zł |
LG | 49UH7J-H | 49 "" | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | Wi-Fi | 700 cd | 5 107 zł |
LG 49UH7J-H | 6 914 zł |
Modyfikacje LG 49UH7J-H
Ceny na LG 49UH7J-H |
---|---|---|---|---|
LG 43UH7J-H 43 " | od 5 218 zł | 2 oferty | ||
LG 49UH7J-H 49 " | od 5 107 zł | 4 oferty | ||
LG 55UH7J-H 55 " | od 5 923 zł | 3 oferty | ||
LG 65UH7J-H 65 " | od 8 506 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →