Karta pamięci Lexar microSDHC Class 10 32 GB
Lexar microSDHC Class 10 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar microSDHC Class 10 32 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Micro SDHC 32GB Class 10 LMS0633032G-BNNG LMS0633032G-BNNNG | 40 zł |
Karta pamięci LEXAR 633x microSDHC 32GB | 25 zł |
Karta Lexar High-Endurance MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 V10 (LMSHGED0 | 43 zł |
Karta Pamięci Lexar 633X Microsdhc/Sdxc No Adapter (V10) R100 32Gb | 35 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →