Карта пам'яті Lexar microSDHC Class 10 32 ГБ
Lexar microSDHC Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar microSDHC Class 10 32 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Micro SDHC 32GB Class 10 LMS0633032G-BNNG LMS0633032G-BNNNG | 40 zł |
Karta pamięci LEXAR 633x microSDHC 32GB | 25 zł |
Karta Lexar High-Endurance MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 V10 (LMSHGED0 | 43 zł |
Karta Pamięci Lexar 633X Microsdhc/Sdxc No Adapter (V10) R100 32Gb | 35 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →