Gramofon Lenco LS-600WA
Zdjęcia 21 |
Lenco LS-600WA |
|
Zawiera 2 głośniki o mocy 30 W.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco LS-600WA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gramofon Lenco LS-600WA Czarny Brązowy | 1 766 zł |
Gramofon LENCO LS-600WA Orzech | 1 699 zł |
Lenco Zestaw gramofonu i głośników LS-600 z Bluetooth A005070 | 2 016 zł |
Lenco LS-600WA Automatyczny Napęd paskowy Przedwzmacniacz Bluetooth Orzech | 1 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →