Gramofon Pro-Ject E1 BT
Zdjęcia 7 |
Pro-Ject E1 BT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro-Ject E1 BT
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Ject E1 BT Plug & Play gramofon dla początkujących z systemem OM5e nad | 1 890 zł |
Pro-Ject Pro-Ject E1 BT OM5e Walnut Brown E1-BT-OM5E-WT | 1 959 zł |
Pro-Ject E1 BT Turntable czarny PROJECTE1BTB | 1 913 zł |
Pro-Ject E1 BT + OM5e Gramofon Plug & Play Hi-Fi, Bluetooth, biały | 1 683 zł |
Pro-Ject E1 BT - Gramofon z wkładką OM5e i Bluetooth 5.2 Walnut ✦ SALON ✦ | 1 690 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →