Програвач вінілу Rega Planar 1
Rega Planar 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rega 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rega.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rega Planar 1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rega Planar 1 (P1) z wkładką (Rega Carbon) Czarny mat (2021) | 1 650 zł |
Rega Planar 1 Kolor: Czarny | 1 650 zł |
Rega Planar 1 Kolor: Biały | 1 650 zł |
Rega Planar 1 Kolor: Orzech | 1 650 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →