Програвач вінілу Rega Planar 3
Rega Planar 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rega 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rega.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rega Planar 3
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rega Planar 3 (P3) z wkładką (Rega Elys 2) Czarny połysk | 4 699 zł |
Rega Planar 3 Kolor: Biały | 4 699 zł |
Rega Planar 3 | Gramofon bez wkładki | Autoryzowany DEALER Szczecin | 3 999 zł |
Rega Planar 3 50th Anniversary Edition / Rega Planar 3 (P3) 50th Anniversa | 5 199 zł |
Rega Planar 3- 50th Anniversary Edition | 5 199 zł |
Rega Planar 3 Kolor: Czarny | 4 699 zł |
Rega Planar 3 Kolor: Czerwony | 4 699 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →