Gramofon Rega Planar 3
Rega Planar 3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rega 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rega.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rega Planar 3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rega Planar 3 (P3) z wkładką (Rega Elys 2) Czarny połysk | 4 699 zł |
Rega Planar 3 Kolor: Biały | 4 699 zł |
Rega Planar 3 | Gramofon bez wkładki | Autoryzowany DEALER Szczecin | 3 999 zł |
Rega Planar 3 50th Anniversary Edition / Rega Planar 3 (P3) 50th Anniversa | 5 199 zł |
Rega Planar 3 Kolor: Czarny | 4 699 zł |
Rega Planar 3 Kolor: Czerwony | 4 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →