Gramofon Rega Planar 1 Plus
Zdjęcia 6 |
Rega Planar 1 Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rega 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rega.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rega Planar 1 Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rega Planar 1 Plus Kolor: Czarny | 1 999 zł |
Rega Planar 1 Plus Kolor: Biały | 1 999 zł |
Rega Planar 1 Plus Kolor: Orzech | 1 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →