Gramofon Denon DP-400
Wideo 16Zdjęcia 26 |
Denon DP-400 |
|
W pełni automatyczny gramofon: zacznij po naciśnięciu przycisku i zatrzymaj się na końcu nagrania
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denon DP-400
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denon DP450USBBKEM Gramofon funkcja nagrywania przez USB napęd paskowy ram | 1 799 zł |
Gramofon DENON DP-400 Biały | 1 799 zł |
Gramofon DENON DP-400 Biały DP450 | 1 799 zł |
Automatyczny gramofon analogowy DP-400, Kolor: Biały | 1 799 zł |
Gramofon DENON DP-400WT biały | 2 413 zł |
Denon DP400BKEM DP-400 Platenspeler voor Vinylplaten Vinylplatenspeler mp3 | 2 184 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →