Gramofon Denon DP-300F
Wideo 15Zdjęcia 13 |
Denon DP-300F |
|
W pełni automatyczny gramofon: zacznij po naciśnięciu przycisku i zatrzymaj się na końcu nagrania
Kulisty kształt igły
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denon DP-300F
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denon DP-300F Gramofon Czarny 60 dB DP300FBKE2 | 1 252 zł |
DENON Gramofon DENON DP-300F Premium silver | 1 299 zł |
DENON DP-300F czarny | 1 269 zł |
Gramofon DENON DP-300F Czarny | 1 289 zł |
Gramofon DENON DP-300F Srebrny | 1 299 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →