Програвач вінілу Aiwa APX-790BT
Фото 34 |
Aiwa APX-790BT |
|
Сенсорна панель керування. Запис на ПК.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aiwa APX-790BT
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aiwa APX-790BT/WH Gramofon Bluetooth z akrylowym paskiem i pokrywą przeciw | 1 283 zł |
Gramofon AIWA APX-790BT/BK Czarny | 1 559 zł |
Gramofon AIWA APX-790BT/BK Czarny APX-790BT BK | 1 559 zł |
Gramofon Aiwa Gramofon AIWA APX-790BT/WH 2-biegowy | 1 302 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →