Програвач вінілу Aiwa APX-680BT
Фото 16 |
Aiwa APX-680BT |
|
Чохол в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aiwa APX-680BT
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aiwa APX-680BT gramofon Bluetooth 2 prędkości 33/45 obr/min magnetyczna al | 762 zł |
Gramofon AIWA APX-680BT Czarny | 1 160 zł |
AIWA APX-680BT/WT | 1 106 zł |
Gramofon AIWA APX-680BT Czarny | 1 160 zł |
Gramofon AIWA APX-680BT Czarny | 1 099 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →