Програвач вінілу Teac TN-180BT
Відео 10Фото 12 |
Teac TN-180BT |
|
Можливе підключення акустики з допомогою лінійних виходів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teac TN-180BT
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Teac Gramofon Tn-180Bt czarny Automatyczny napęd pasowy TN-180BT-A3/B | 799 zł |
TEAC TN-180BT-A3 - turntable - Gramofon | 862 zł |
Gramofon TEAC TN 180BT A3 Czarny | 900 zł |
Teac TN-180BT A3 Półautomatyczny Napęd paskowy Przedwzmacniacz Bluetooth B | 867 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →