Програвач вінілу Denver MRD-51
Фото 23 |
Denver MRD-51 |
|
USB A для відтворення MP3. Вбудований CD-програвач CD/CD-R/CD-RW/MP3. Касети C60 та C90 (С120 не рекомендуються). Вбудований FM/DAB радіо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denver.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denver MRD-51
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Denver MRD-51 DAB radio FM/AM z odtwarzaczem CD kasetowym i gramofonowym w | 736 zł |
DENVER MRD-51 - Retro music system - LP - CD - FM - DAB - Black | 736 zł |
Gramofon Denver MRD-51 Retro czarny | 740 zł |
Denver Denver MRD-51 Brown MRD-51BLACK | 921 zł |
Gramofon Denver MRD-51 czarny | 799 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →