Gramofon Aiwa APX-790BT
Zdjęcia 34 |
Aiwa APX-790BT |
|
Dotykowy panel sterowania. Nagranie z komputera.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aiwa APX-790BT
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aiwa APX-790BT/WH Gramofon Bluetooth z akrylowym paskiem i pokrywą przeciw | 1 283 zł |
Gramofon AIWA APX-790BT/BK Czarny | 1 559 zł |
Gramofon AIWA APX-790BT/BK Czarny APX-790BT BK | 1 559 zł |
Gramofon Aiwa Gramofon AIWA APX-790BT/WH 2-biegowy | 1 302 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →