Gramofon Aiwa GBTUR-120
Zdjęcia 21 |
Aiwa GBTUR-120 |
|
Czytnik kart. radio FM
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aiwa GBTUR-120
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AIWA GRAMOFON AIWA GBTUR-120 GBTUR-120WDMKII | 440 zł |
Gramofon AIWA GBTUR-120 Drewno | 600 zł |
Gramofon AIWA GBTUR-120 Drewno GBTUR-120WDMKII | 600 zł |
GRAMOFON AIWA GBTUR-120WDM (MKII/WD) - DARMOWY PACZKOMAT OD 599zł | 499 zł |
GRAMOFON ALL-IN-ONE AIWA GBTUR-120BKMKII | 579 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →