Gramofon Crosley Cruiser Deluxe
Wideo 17Zdjęcia 15 |
Crosley Cruiser Deluxe |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crosley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crosley.
Kup Crosley Cruiser Deluxe
Wszystkie ceny 9 →Giradischi Crosley Cruiser Slate Deluxe Bluetooth CR8005D-SG | 650 zł |
Crosley Crosley Cruiser Plus Floral Brown CR8005F-FL4 | 427 zł |
Crosley Cruiser Deluxe Turntable z Bluetooth Out Mint SF0001RP-MT1 | 458 zł |
Gramofon Cruiser Plus Cr8005D-Nv4-Navy - Crosley | 649 zł |
Giradischi Cruiser Black Trasmissione A Cinghia CR8005A-BK | 439 zł |
Amerykańska firma Crosley od 1992 roku specjalizuje się w produkcji gramofonów, skupiając się nie tylko na jakości dźwięku, ale także na designie vintage. Kosztujący około 200 dolarów Cruiser Deluxe uosabia symbiozę najnowszej technologii i stylu retro i będzie idealnym dodatkiem do loftowego wnętrza, a także świetnym prezentem dla tych, którzy tęsknią za starymi modelami gramofonów w kształt walizki.
Szykowny retro
Dokładnie tak wygląda Cruiser po zamknięciu. Etui z wygodnym uchwytem na zawiasach, zamkiem i narożnikami ochronnymi. Chromowane elementy i wykończenia z tkaniny lub skóry podkreślają styl vintage. Etui można wybrać w kolorze czerwonym, niebieskim, brązowym, niebieskim, czarnym, a logo marki pyszni się po wewnętrznej stronie wieczka.
Bogate możliwości
Wbudowane głośniki o mocy 3 W wychodzą z przodu stołu, co jest wygodne dla początkujących miłośników winylu - można się obejść bez zewnętrznego systemu audio, ale uczciwie nie należy oczekiwać od nich mniej lub bardziej przyzwoitego dźwięku . Ale połączenie dobrej akustyki zewnętrznej radykalnie zmienia sprawę.
Odtwarzacz obsługuje 3 prędkości: 33, 45, 78 obr./min, przy czym przełączanie prędkości odbywa się jednym kliknięciem pokrętła, a po odtworzeniu ostatniego utworu włącza się auto-stop. W celu bardziej precyzyjnej regulacji prędkości odtwarzania zapewniona jest kontrola wysokości tonu.
Miłośnicy nowoczesnych technologii docenią obecność Bluetooth, a także wyjście słuchawkowe.
Crosley Cruiser Deluxe jest idealny do użytku domowego. Posłuży jako stylowa dekoracja wnętrz, łatwa do przenoszenia, wszechstronna i ogólnie bardzo dobra dla początkujących miłośników brzmienia winylowego.