Gramofon Crosley Cruiser Plus
Wideo 3Zdjęcia 19 |
Crosley Cruiser Plus |
|
Igła Crosley NP6. Kontrola głośności. Zabytkowy design. Wbudowany głośnik. Trzy prędkości odtwarzania. Bluetooth. Wyjście słuchawkowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crosley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crosley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crosley Cruiser Plus
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cruiser Plus Gramofon w strusie CR8005F-OS4 | 599 zł |
Crosley Cruiser Deluxe Portable Turntable Bluetooth Out Burgundy CR8005F-B | 457 zł |
Crosley Crosley Cruiser Plus Mint Green CR8005F-MT | 460 zł |
Gramofon Cruiser Plus Cr8005F-Tu - Crosley | 649 zł |
Cruiser Plus Gramofon w kolorze bordowym CR8005F-BU4 | 599 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →