Gramofon Crosley Bermuda
Zdjęcia 15 |
Crosley Bermuda |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crosley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crosley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crosley Bermuda
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Giradischi Bermuda Vintage A Cinghia NeroGrigioVerde Con Supporto Amovibil | 1 072 zł |
Crosley Crosley CR6233A Bermuda Czarny-Szary Black CR6233D-BK | 1 009 zł |
Crosley Bermudy przenośny gramofon z Aux-in i Bluetooth szary CR6233A-BK | 1 350 zł |
Giradischi Crosley Bermuda Black Grey CR6233D-BK4 | 1 175 zł |
Crosley Gramofon Bermudy - czerwony CR6233D-RE4 | 670 zł |
Crosley Crosley CR6233A Bermuda Vintage Red Red CR6233D-RE | 1 049 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości gramofonu Crosley Bermuda:
- Kontrola głośności
PolecamyPorównaj w tabeli →