Gramofon Lenco LBT-188
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Lenco LBT-188 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco LBT-188
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenco LBT-188 WA Gramofon Bluetooth Czarny 415 x 36 x 125 cm | 848 zł |
Lenco LBT-188 - Gramofon Be?owy | 889 zł |
Gramofon LENCO LBT-188 PI Jasnobrązowy | 929 zł |
Lenco LBT-188PI Półautomatyczny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz Bluetoot | 929 zł |
Gramofon LENCO LBT-188 PI Jasnobrązowy | 929 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →