Програвач вінілу TechniSat TechniPlayer LP 300
Відео 4Фото 11 |
TechniSat TechniPlayer LP 300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat TechniPlayer LP 300
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Technisat Techno Iplayer Lp 300 0000/9413 Gramofon Czarny 35 x 44 x 15 cm | 973 zł |
Gramofon TECHNISAT TechniPlayer LP 300 Czarno-srebrny | 973 zł |
Gramofon TechniSat Techniplayer LP 300 0000/9413 | 1 249 zł |
Gramofon TECHNISAT TechniPlayer LP 300 Czarno-srebrny | 973 zł |
TechniSat TECHNIPLAYER LP 300 Manualny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz C | 973 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості програвача вінілу TechniSat TechniPlayer LP 300:
- Стробоскопічний індикатор швидкості
РекомендуємоПорівняти в таблиці →