Gramofon Crosley Voyager
Zdjęcia 32 |
Crosley Voyager |
|
Wbudowane głośniki. Kontrola wysokości dźwięku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crosley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crosley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crosley Voyager
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crosley CR8017B-DU4 Voyager bluetooth platenspeler - Licht dune | 675 zł |
Crosley Crosley Voyager Czarny Black CR8017B-BK | 463 zł |
Crosley Voyager Portable Turntable z Bluetooth Out Czarny CR8017B-BK4 | 508 zł |
Gramofon Crosley Voyager 33/45/78 Rpm Bluetooth | 599 zł |
Crosley Voyager Gramofon z 2 głośnikami Bluetooth In & Out i AUX - 3-biego | 599 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →