Програвач вінілу Crosley Bermuda
Фото 15 |
Crosley Bermuda |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crosley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crosley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crosley Bermuda
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Crosley Bermudy przenośny gramofon z Aux-in i Bluetooth szary CR6233A-BK | 1 350 zł |
Crosley Crosley CR6233A Bermuda Czarny-Szary Black CR6233D-BK | 1 009 zł |
Giradischi Crosley Bermuda Black Grey CR6233D-BK4 | 1 175 zł |
Crosley Gramofon Bermudy - czerwony CR6233D-RE4 | 670 zł |
Crosley Crosley CR6233A Bermuda Vintage Red Red CR6233D-RE | 1 039 zł |
Додаткові функції і можливості програвача вінілу Crosley Bermuda:
- Регулятор рівня гучності
РекомендуємоПорівняти в таблиці →