Gramofon iON Air LP
Zdjęcia 3 |
iON Air LP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog iON 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele iON.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup iON Air LP
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ION Audio Air LP Gramofon z Bluetooth wyjściem USB do zgrywania muzyki i 3 | 534 zł |
Gramofon ION Audio Air LP Drewno | 580 zł |
ION Audio Air LP Bluetooth Turntable z konwersją USB czarny XAIRLPXEU-GER | 516 zł |
ION Audio Air LP Bluetooth Gramofon z konwersji USB drewno XAIRLPWDXEU-GER | 516 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →