Gramofon Sony PS-LX310BT
Wideo 21Zdjęcia 12 |
Sony PS-LX310BT |
|
Funkcja Bluetooth.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony PS-LX310BT
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony PS-LX310BT - gramofon z łączem BLUETOOTH PSLX310BT.CEL | 1 073 zł |
Gramofon SONY PS-LX310BT Czarny | 1 259 zł |
Sony PS-LX310BT Automatyczny Napęd paskowy Przedwzmacniacz Bluetooth Czarn | 1 259 zł |
Gramofon SONY PS-LX310BT Czarny | 1 300 zł |
Gramofon Sony | 1 339 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →