Gramofon Pro-Ject E1 Phono
Zdjęcia 7 |
Pro-Ject E1 Phono |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro-Ject E1 Phono
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Ject Pro-Ject E1 Phono OM5e Walnut Brown E1-PHONO-OM5E-WT | 1 569 zł |
Pro-Ject E1 Phono Turntable czarny PROJECTE1PB | 1 542 zł |
Pro-Ject E1 PHONO Black + OM5 Gramofon z przedwzmacniaczem | 1 443 zł |
Pro-Ject E1 Phono SB (OM5e) Gramofon z przedwzmacniaczem, Kolor: Walnut | 1 599 zł |
Pro-Ject E1 Phono - Gramofon z wkładką OM5e i przedwzmacniaczem Black / Hi | 1 449 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →