Gramofon Audio-Technica AT-LPW40WN (AT-LPW40)
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Audio-Technica AT-LPW40WN |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica AT-LPW40WN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio Technica AT-LPW40WN Fully Manual Belt-Drive Turntable Walnut ATLPW40 | 1 950 zł |
Audio-Technica AT-LPW40WN | 1 489 zł |
Gramofon AUDIO-TECHNICA AT-LPW40WN Orzech | 1 449 zł |
Audio-Technica AT-LPW40WN Manualny Napęd paskowy Przedwzmacniacz Orzech | 1 449 zł |
Audio-Technica AT-LPW40WN | 1 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →